wpisz numer oferty

MKN

pośrednictwo - obsługa - doradztwo

O NAS

Małopolskie Konsorcjum Nieruchomości jest podmiotem działającym na rynku nieruchomości, skupiającym doświadczonych specjalistów, firmy i instytucje reprezentujące profesje w obrębie szeroko pojętej branży nieruchomości. Dzięki naszej wieloletniej współpracy stworzyliśmy Konsorcjum świadczące usługi w zakresie:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • usług prawniczych,
  • geodezji i kartografii,
  • architektury i budownictwa,
  • wyceny nieruchomości.

Gwarantujemy posiadanie stosownych uprawnień przez naszych partnerów  i współpracowników w swoich profesjach, wymaganych przepisami polskiego prawa, jak również i ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej.

Świadczymy również usługi stałej (lub czasowej) i kompleksowej obsługi wszelkim instytucjom, firmom prywatnym i państwowym, urzędom i samorządom.
 
Działamy głównie na terenie Województwa Małopolskiego z możliwością podjęcia konkretnych zleceń na obszarze całego kraju.
 
W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami współpracujemy  z kancelariami notarialnymi.
 
Kontaktując się z naszym przedstawicielem i określając zakres zlecenia, zostaną Państwo umówieni z odpowiednim specjalistą w celu omówienia szczegółów współpracy. 
 
Ze względu na lokalizacje biur naszych partnerów i współpracowników na terenie Województwa Małopolskiego, MKN oferuje możliwość spotkania z naszym przedstawicielem w miejscu dogodnym dla Klienta.

 


Copyright MKN designed by flexus.pl