wpisz numer oferty

MKN

pośrednictwo - obsługa - doradztwo

Numer oferty: 048/MKN
CAŁOROCZNY DOM LETNISKOWY

Pewelka małopolskie


 Sprzedam dom kempingowy całoroczny oraz wolno stojący garaż drewniany wraz z pomieszczeniem gospodarczym, położone na działce o powierzchni 0,1076 ha w Pewelce (Gmina Stryszawa, Powiat Suski, Województwo Małopolskie), w pobliżu trasy Sucha Beskidzka – Żywiec, w odległości niespełna 20 kilometrów od Jeziora Żywieckiego. Działka widokowa z przepiękną panoramą górską, w sąsiedztwie lasu i mnóstwa zieleni, ogrodzona drewnianym ogrodzeniem z betonowymi słupami. W pobliżu znajdują się również inne domki kempingowe, lecz w najbliższym sąsiedztwie brak zabudowy. Do działki prowadzi droga asfaltowa, przejezdna przez cały rok. W pobliżu znajduje się urokliwa leśna trasa rowerowa.
 Oferowany do sprzedaży budynek wybudowany został w 2013 r. z drewna, metodą trzopowo-wieńcową, pokryty jest blacho-dachówką w 2018 r., znajduje się w idealnym stanie. Budynek jest dwukondygnacyjny z zadaszonym tarasem widokowym posiada przyłącza: wodociągowe, prądu i lokalnej kanalizacji sanitarnej (szambo). Parter składa się z ganku, aneksu kuchenno-jadalno-wypoczynkowego oraz łazienki z wc. Na piętrze znajduje się sypialnia z garderobą oraz tarasem zamkniętym (jako osobnym pomieszczeniem) z możliwością sezonowego otwarcia na górską panoramę. Całość ma ok 45 m2 powierzchni użytkowej. Budynek posadowiony jest na 24 palach betonowych, pod którym jest miejsce magazynowo gospodarcze oraz składzik na drewno opałowe do kominka. Budynek jest ogrzewany kominkiem z możliwością przełączenia na grzejniki centralnego ogrzewania. Całość zachowana jest w lokalnym stylu drewnianym. Kupujący może wprowadzić się do gotowego obiektu do zamieszkania i jego całorocznego użytkowania.
 Wspomniany garaż jest przeznaczony na jeden samochód, nad garażem jest pomieszczenie magazynowe a obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Działka pozostawia możliwość zabudowania jej kolejnym budynkiem o podobnym przeznaczeniu lub nawet klasycznej zabudowy mieszkaniowej.
 Widoczne na zdjęciach elementy placu zabaw dla dzieci nie podlegają ofercie sprzedaży i zostaną zdemontowane.
 Oferowany do sprzedaży obiekt może służyć przyszłemu nabywcy również do całorocznego wynajmu w celach zarobkowych.
 Cena sprzedaży wynosi 295 000 PLN. 

Cena: 295.000,00 zł
Powierzchnia m²: 45
Dojazd: asfalt
Ilość pięter: 1
Technologia budowy: drewno
Ogrzewanie: centralne
Balkon:TAK
Miejsce parkingowe:TAK
Ogrodzenie:TAK
Ogród:TAK


Kontakt:

MKN Nieruchomości

biuro@mkn-nieruchomosci.pl
502 594 145


Zamiast dzwonić lub pisać maila, mogą Państwo również wykorzystać poniższy formularz.

FORMULARZ KONTAKTOWYWIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA

280.000,00 zł

WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA* WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA*

180.000,00 zł

CAŁOROCZNY DOM LETNISKOWY CAŁOROCZNY DOM LETNISKOWY

295.000,00 zł

GOSPODARSTWO ROLNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI* GOSPODARSTWO ROLNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI*

90.000,00 zł


Copyright MKN designed by flexus.pl